اخبار باشگاه آلاله کوهستان

فوري: گروه اعزامي ساعاتي پيش در ارتفاع 3460 متر در كمپ اول مستقر شدند

بر اساس پيامكي كه از سوي سرپرست برنامه به دست ما رسيده است، اعضاي گروه ساعت 19 روز يكشنبه 94/03/10 كمپ اول را در ارتفاع 3460 متر برپا كردند.

در همين رابطه روز شنبه 94/03/09 ساعت 20 ايميلي از سوي مسئول فني باشگاه براي ما ارسال شده است كه حال و هواي آنجا را به خوبي بيان مي كند. متن اين پيام در زيرآمده است.

 "سلام

ما امروز ساعت 10 صبح رسیدیم هتل آرارات شهر دوبایزید، امشب استراحت می کنیم و فردا ساعت ۶ صبح به سمت کمپ اول حرکت می کنیم. از اینجا قله مشخصه. حدودا از ارتفاع ۳۲۰۰ متر برف شروع میشه، فردا تلاش می کنیم حداقل تا ۳۵۰۰ متر بریم و در صورت امکان و همراهی تیم سعی بر برپایی کمپ در ارتفاع ۳۷۰۰ متر رو داریم. شرایط جوی منطقه در حال حاضر مناسبه و پیش بینی هواشناسی هوای خوبی رو در روزهای آینده وعده داده."

ما هم آرزو مي كنيم اعضاي گروه صعود موفقيت آميزي داشته باشند.

در ساعات آينده اين خبر تكميل مي شود.

منتشر شده در يكشنبه 94/03/10


اعضاي باشگاه ورزشي آلاله كوهستان آمل جهت صعود به قله آرارات تركيه عازم اين كشور شدند

اعضاي اين گروه صبح روز جمعه 94/03/08 با سرپرستي محمد علي فلاح حركت خود را از آمل به تهران آغاز كردند تا از طريق مرز بازرگان وارد كشور تركيه شوند و با يك برنامه اصولي و مدون قله 5137 متري آرارات را صعود كنند.

نفراتي كه با اين تيم همراه هستند عبارتند از: محمد علي فلاح، محمد جواد محمد زاده، رحمت اله آقاجاني، محمد كرمي، سيد عزت اله اسدي شياده، اسماعيل فلاح، رضا نصيريان، ساسان كمالي، سيد محمد اصغر زاده شياده، هاشم محمد زاده، حسن محمدي، رجب علي لطفي، محمد حسين زاده، ابراهيم محمودي و ميلاد مرادي.

باشگاه ورزشي آلاله كوهستان در تاريخ 1389/12/24 با بهره گیری از کوهنوردان با سابقه و آموزش دیده ای همچون آقایان قدرت اله رجایی آملی و محمدعلی فلاح با شماره 223/17866/15 در اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران به ثبت رسیده است.

"آلاله كوهستان آمل" فعاليت هاي خود را به طور رسمي از فروردين سال 1390 در سه رشته كوهنوردي، صخره نوردي و كوهپيمايي آغاز كرده است. اين فعاليت ها به صورت يك زمانبندي شش ماهه تدوين مي شود و در دسترس علاقمندان به اين رشته قرار مي گيرد.

به گفته آقاي رجايي، آمل يكي از پيشروترين شهرها است كه در زمينه كوهنوردي به فعاليت مي پردازد. به گفته ايشان، هم اکنون هیئت کوهنوردی آمل قریب به30 گروه رسمی با استعداد بالای 600 نفر عضو و بیش از 20 گروه غیر رسمی با استعداد حدود 300 نفر عضو تحت پوشش دارد.

لازم به ذكر است كه كوهنوردان گرامي مي توانند اخبار لحظه به لحظه برنامه صعود را از طريق اين پايگاه دنبال نمايند.

وب سايت باشگاه به آدرس www.alalehclub.com در دسترس همه ورزش دوستان است.

منتشر شده در جمعه 94/03/08